Profesjonalne przeprowadzki ze sprzątaniem w  Jaworze

To połączenie dwóch usług, które na pewno ucieszy wszystkie osoby przerażone wizją porządkowania nieładu przeprowadzkowego. Zmienianie lokum wymaga dokładnego zaplanowania, czasem nawet samodyscypliny. A sprzątanie związane z przeprowadzką potrafi zmęczyć jak nic innego… Z pomocą dla mieszkańców Jawora przychodzi „Klimek” Przeprowadzki. Nasi pracownicy mogą pochwalić się dużym doświadczeniem i specjalistycznym sprzętem. Z naszą firmą przeprowadzka to czysta przyjemność, bo klientom pozostaje już tylko rozpakowanie się i rozpoczęcie nowego etapu w życiu.

Wyczyścimy wszystkie zakamarki w Twoim domu, mieszkaniu i biurze w Jaworze

„Klimek” Przeprowadzki współpracuje z klientami indywidualnymi oraz biznesowymi. Posprzątanie biur, mieszkań i domów to dla nas łatwizna. Niestraszne są nam nawet piwnice, strychy, garaże i ogrody, czyli często te najbardziej zabrudzone powierzchnie. Zajmujemy się sprzątaniem zarówno miejsc, które zostają opuszczane przez naszych klientów, jak i nowych lokalizacji.

Profesjonalne usługi sprzątające w Twoim domu w Jaworze!

Piwnica i strych to takie miejsca w domu, które często służą za rupieciarnię. Nie ma powodu do wstydu, w końcu gdzieś trzeba trzymać wszystko, co „kiedyś się przyda”. W celu oszczędzenia nerwów i przede wszystkim czasu oferujemy naszym klientom pomoc. Nasi specjaliści bez problemów opróżnią piwnicę i strych i doprowadzą je do porządku. Wyniesienie zbędnych przedmiotów to nie wszystko. Zapewniamy też wycieranie kurzu i tłustych plam.

Czyszczenie domów, mieszkań, a także ogrodów w Jaworze

Piękny, zielony i uporządkowany ogród to marzenie każdego, kto ma kawałek ziemi przy domu. Niestety, przenosząc się do nowego miejsca, można zderzyć się z bałaganem pozostawionym po poprzednich właścicielach. Czasem też warunki atmosferyczne niosą duże szkody, ale nie ma powodów do zmartwień. „Klimek” Przeprowadzki poza doprowadzeniem do porządku mieszkań, domów i biur również podejmuje się ciężkich prac w ogrodzie. Nasi pracownicy pozbędą się zniszczonych mebli ogrodowych, powyrywają chwasty, zagrabią liście, a także zbiorą gałęzie. Robimy wszystko, aby przeprowadzka stała się jeszcze przyjemniejsza. 

Sprzątanie garażu w domach i mieszkaniach w Jaworze

Garaż czasem służy nie tylko do trzymania w nim samochodu, ale bywa używany jako schowek na różne przedmioty. Bardzo łatwo go zaśmiecić. Pracownicy „Klimek” Przeprowadzki wyniosą wszystkie niepotrzebne rzeczy i zajmą się sprzątaniem. Brudne ślady po samochodzie zostaną doczyszczone przy pomocy odpowiednich środków czyszczących.

profesjonalne przeprowadzki ze sprzątaniem domów w Jaworze
przewóz mebli Jawor

Co robimy ze starymi rzeczami i meblami po posprzątaniu domów i mieszkań w Jaworze?

Jeżeli nasi klienci zdecydują się na pozbycie się wielkogabarytowych odpadów czy starych mebli i rzeczy z mieszkania, z ogrodu, czy z innego miejsca, to pracownicy „Klimek” Przeprowadzki zorganizują wywóz tych śmieci do PSZOK-u w celu prawidłowego zutylizowania ich. Przypominamy, że nie każdego typu śmieci można wyrzucić do kontenerów.

Nie zwlekaj, i skorzystaj z profesjonalnych usług przeprowadzkowych ze sprzątaniem w Jaworze i na całym Dolnym Śląsku!

Naszym zadaniem jest zadbanie o komfort naszych klientów podczas przeprowadzki, dlatego oferując usługi sprzątające w trakcie przeprowadzki, dbamy o każdy detal. Nasza ofertę kierujemy nie tylko do mieszkańców Jawora, ale także podejmujemy się przeprowadzek ze sprzątaniem w Jeleniej Górze, a także we wszystkich miejscowościach na Dolnym Śląsku. W celu uzgodnienia szczegółów prosimy o kontakt telefoniczny, mailowy lub przez wypełnienie formularza kontaktowego.

sprzątanie domów i garaży w Jaworze

WSZYSTKIE USŁUGI SĄ DOBIERANE INDYWIDUALNIE DO POTRZEB I OCZEKIWAŃ NASZYCH KLIENTÓW.
ZADZWOŃ I POWIEDZ NAM O SWOICH PLANACH

"Klimek" Rafał Przeprowadzki
Przewozy rzeczy

ul.Kościuszki
Kąty Wrocławskie 55-080

    Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji przez Klimek Przeprowadzki za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu Regulaminu serwisu i Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204)