Wywóz i utylizacja starych rzeczy i mebli

Podczas przeprowadzki okazuje się, że niektóre przedmioty są zbędne. Bywa też tak, że aranżując nową przestrzeń, chce się po prostu kupić nowe rzeczy, aby zacząć w nowym miejscu całkowicie „na świeżo”. W takiej sytuacji pojawia się kwestia, co zrobić z tymi niepotrzebnymi rzeczami. Przypominamy, że pozbywanie się śmieci na własną rękę poprzez palenie ich lub wyrzucanie do przydomowego kontenera jest niedozwolone. 

Zadbaj o środowisko i zutylizuj stare rzeczy i meble w Jaworze

Jest to rozwiązanie, które szkodzi środowisku, po drugie szkodzi też zdrowiu, a w przypadku pozostawiania śmieci w nieodpowiednim miejscu można dostać mandat. Pozbycie się wielkogabarytowych śmieci to skomplikowana sprawa dla osób, które nie robią tego na co dzień, więc lepiej oddać sprawę w ręce specjalistów. 

Wywóz mebli i rzeczy wielkogabarytowych  w Jaworze z “Klimek” Przeprowadzki!

Firma „Klimek” Przeprowadzki w Jaworze zajmuje się zarówno wywozem, jak i utylizacją śmieci wielkogabarytowych, czyli właśnie tych niechcianych mebli, m.in. łóżek, stołów i krzeseł. Obsługujemy klientów prywatnych oraz biznesowych. Podejmujemy się wywozu przedmiotów nie tylko z mieszkań czy biur, ale też z piwnic, garaży i ogrodów.

„Klimek” Przeprowadzki wywiezie i zutylizuje stare rzeczy i meble w Jaworze!

Zadaniem naszej firmy jest ułatwienie klientowi procesu przeprowadzki. Doświadczenie nauczyło nas, że podczas zmiany lokum pojawia się duży bałagan i chaos. Chcąc zaoszczędzić osobom z Jawora nerwów i straconego czasu na poszukiwanie sposobu na pozbycie się śmieci, przygotowaliśmy naszą ofertę. Nasze rozwiązanie ma na celu zadbać o środowisko, zaoszczędzić pieniądze, a także pozbyć się problemów związanych z pozbyciem się rzeczy wielkogabarytowych.

Jak wygląda sprawny wywóz mebli i rzeczy wielkogabarytowych w Jaworze?

Nasi pracownicy w umówionym terminie przyjadą w określone miejsce i odbiorą wielkogabarytowe śmieci. Dodatkowym ułatwieniem dla klientów może być usługa, która polega na oczyszczeniu ogrodu w nowym domu. Poprzedni właściciele być może zostawili po sobie zaniedbane meble ogrodowe lub zniszczoną altankę. Chętnie zorganizujemy wywóz tych rzeczy i tym samym zrobimy miejsce na nowe wyposażenie. Pracownicy „Klimek” Przeprowadzki są samowystarczalni. Nie potrzebują pomocy w noszeniu ciężkich rzeczy. 

wywóz mebli i rzeczy z domu lub mieszkania w Jaworze
wywóz i utylizacja starych rzeczy i mebli z domu w Jaworze

„Klimek” Przeprowadzki dba o prawidłową utylizację starych rzeczy i mebli w Jaworze

Po wyniesieniu wszystkich zbędnych rzeczy z mieszkania (lub też innego miejsca), pracownicy „Klimek” Przeprowadzki pakują wszystko do samochodu i ruszają w drogę. Klienci nie muszą się martwić o prawidłową utylizację. Nasza firma zna się na rzeczy i udaje się do jaworskiego PSZOK-u, czyli do Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów. To miejsce, w którym za darmo można oddać odpady i zostaną one poddane odpowiedniej utylizacji.

Skontaktuj się z nami, a my wywieziemy i zutylizujemy stare rzeczy i meble w Jaworze i całym Dolnym Śląsku. 

Wszystkich mieszkańców Jawora i okolic, których czeka przeprowadzka, zachęcamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów. Z każdym klientem musimy ustalić plan działania, dowiedzieć się, ile rzeczy trzeba wywieźć. Dopiero po takiej rozmowie możemy podać przewidywany koszt usługi. Świadczymy nie tylko usługi przeprowadzkowe w Jaworze, ale także  zajmujemy się również  opróżnianiem mieszkań we Wrocławiu i innych miejscowościach na terenie Dolnego Śląska. Pomożemy naszym klientom z przeprowadzką z każdej dolnośląskiej miejscowości i dowieziemy wszystkie rzeczy w dowolne miejsce znajdujące się w Polsce. 

Wywóz rzeczy wielkogabarytowych Jawor

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

WSZYSTKIE USŁUGI SĄ DOBIERANE INDYWIDUALNIE DO POTRZEB I OCZEKIWAŃ NASZYCH KLIENTÓW.
ZADZWOŃ I POWIEDZ NAM O SWOICH PLANACH

"Klimek" Rafał Przeprowadzki
Przewozy rzeczy

ul.Kościuszki
Kąty Wrocławskie 55-080

    Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji przez Klimek Przeprowadzki za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu Regulaminu serwisu i Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204)