Profesjonalne usługi przeprowadzkowe w Bolkowie

Firma „Klimek – Przeprowadzki” to kompleksowa obsługa, która w branży przeprowadzek nie ma sobie równych. Staramy się, aby każdy klient otrzymał usługę idealnie skrojoną do jego potrzeb. W celu udoskonalenia oferty przeprowadzamy bezpłatne przeglądy powierzchni, aby spełnić wszystkie oczekiwania naszych klientów.

WYBIERZ FIRMĘ PRZEPROWADZKOWĄ W BOLKOWIE, KTÓRA DOSTOSUJE SIĘ DO TWOICH POTRZEB!

Oferujemy usługi dla mieszkańców Bolkowa, którzy planują przeprowadzkę do innych miejsc na terenie całego kraju. Jesteśmy dostępni o każdej porze dnia i dopasujemy się do nawet najbardziej zapełnionego harmonogramu klienta. Każdy zainteresowany znajdzie u nas poszukiwaną usługę, jeśli nie indywidualny wywiad pozwoli nam określić potrzeby i zaplanować indywidualną ofertę.

Profesjonalna pomoc w sprzątaniu po przeprowadzce w Bolkowie

„Klimek” Przeprowadzki to jedna z nielicznych firm, która oferuje usługę jaką jest sprzątanie. Wprowadziliśmy ten dodatek w odpowiedzi na oczekiwania naszych klientów. Wiemy jak uciążliwe jest sprzątanie, zwłaszcza po takiej rewolucji, jaką jest przeprowadzka.  Dlatego zostawiamy porządek w starych lokalizacjach, a także pozbywamy się wszelkich zabrudzeń z nowego miejsca. Robimy wszystko, aby zapewnić naszym klientom najwyższy możliwy poziom komfortu, a także oszczędność czasu.

“Klimek” Przeprowadzki to nie tylko przeprowadzki, ale także sprzątanie mieszkań, biur, garaży i piwnic w Bolkowie!

Na tym jednak nasza oferta się nie kończy. Wiele osób posiada zagracone piwnice, strychy, garaże czy ogrody. Często ciężko pozbyć się wielu pamiątek, które mimo zalegania w zakurzonych kartonach, posiadają ogromną wartość sentymentalną. Rozmiar naszych samochodów transportowych pozwoli zabrać je ze sobą w każde miejsce w Polsce. Mamy także pełną świadomość, że zachowanie porządku w pomieszczeniach gospodarczych są jeszcze bardziej uciążliwe podczas przeprowadzki, dlatego oferujemy nie tylko pomoc w przewiezieniu sentymentalnych pamiątek, ale także zajmujemy się ich sprzątaniem.

Dodatkowo, jeśli planujesz w nowym miejscu remont lub odświeżenie wnętrz przewieziemy wszystkie materiały i rzeczy budowlane, niezbędne do przeprowadzenia prac.

Dlaczego warto się zdecydować na kompleksowe usługi przeprowadzkowe ze sprzątaniem w Bolkowie z “Klimek” Przeprowadzki?

Nasza firma to profesjonaliści, którzy posiadają długoletnie doświadczenie w branży. Z nami nie trzeba martwić się o własne przedmioty. Gwarantujemy, że wszystko przebiegnie szybko, sprawnie   i zupełnie bezpiecznie. Jedyne co trzeba zrobić to określić punkt początkowy i docelowy przeprowadzki. 

Kompleksowa obsługa zawiera: dostarczenie kartonów transportowych, wyniesienie rzeczy ze starego miejsca, załadowanie ich do kontenera, bezpieczny transport do miejsca docelowego, wniesienie wyposażenia, rozładowanie kartonów, a także – niezwykłą nowość – sprzątanie starej i nowej lokalizacji. Naszą ofertę nie ograniczamy wyłącznie do pomocy w przeprowadzce dla klientów z Bolkowa, ale zajmujemy się przewozem mebli w Kobierzycach i szeregiem usług przeprowadzkowych na terenie całego Dolnego Śląska, np. w Jeleniej Górze.

Zadbaj o wygodę i komfort podczas przeprowadzki w Bolkowie!

Jeśli przeprowadzasz się z wynajmowanego mieszkania do nowego lokum, zapewniamy sprawną pomoc. Choć przewożenie wszystkich rzeczy zebranych w ciągu kilku lat może przyprawiać o zawrót głowy, to można być pewnym, że z nami przeprowadzka to pestka! Sprawnie przetransportujemy wszystkie rzeczy, niezależnie od gabarytów. Ale to nie wszystko! Zadbamy o to, abyś zdał właścicielowi klucze do czystego mieszkania. Dzięki temu z pewnością unikniesz finansowych np. z kaucji.

Jeśli planujesz przeniesienie swojej firmy to również jesteśmy do Twojej dyspozycji. Oferujemy przeprowadzki biur, w tym także przewiezienie całego zakupionego sprzętu i mebli z docelowym ustawieniem w nowej lokalizacji. To wszystko w szybki i bezpieczny sposób z Bolkowa na całą Polskę!

WSZYSTKIE USŁUGI SĄ DOBIERANE INDYWIDUALNIE DO POTRZEB I OCZEKIWAŃ NASZYCH KLIENTÓW.
ZADZWOŃ I POWIEDZ NAM O SWOICH PLANACH

"Klimek" Rafał Przeprowadzki
Przewozy rzeczy

ul.Kościuszki
Kąty Wrocławskie 55-080

    Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji przez Klimek Przeprowadzki za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu Regulaminu serwisu i Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204)