Profesjonalne usługi firmy przeprowadzkowej w Kobierzycach – “Klimek” Przeprowadzki

Zmiana miejsca zamieszkania lub przeniesienie biura do innego miasta jest zazwyczaj bardzo ekscytujące. To nowy etap, który poza zmianą lokalizacji wiąże się z wieloma innymi zmianami. Organizacja przeprowadzki nie należy do najłatwiejszych zadań, a zaplanowana w pojedynkę może trwać tygodniami.  

„Klimek – przeprowadzki” to firma, która oferuje kompleksową obsługę. Jeśli przeprowadzasz się z Kobierzyc pomożemy w przeniesieniu całego dobytku w każde miejsce na mapie Polski. Gdziekolwiek się nie przeprowadzasz – pojedziemy tam z Tobą!

Przyjmij pomoc w przeprowadzce z Kobierzyc do innej miejscowości!

Dodatkowo oferujemy wnoszenie i wynoszenie wszystkich kartonów i całego asortymentu, biorąc na siebie cały ciężar przeprowadzki. Dostarczone rzeczy ustawiamy w docelowym miejscu, zapewniającym tym samym najwyższy możliwy komfort naszych klientów

Oferujemy wsparcie w przeniesieniu biura z Kobierzyc do innego miasta. W naszej ofercie dla firm można znaleźć przewóz całego zakupionego sprzętu i mebli. A jeśli w miejscu docelowym wymagany jest remont lub odświeżenie, umożliwiamy także przewóz niezbędnych materiałów budowlanych. Naszą ofertę skupiamy nie tylko do klientów z Kobierzyc, ale także przyjmujemy zlecenia przeprowadzkowe z Bolkowa i całego Dolnego Śląska, także z Jeleniej Góry.

Skuteczne opróżnianie i sprzątanie piwnic i pomieszczeń gospodarczych w Kobierzycach

Nasza oferta dla klientów indywidualnych i dla firm zawiera także możliwość wywiezienia i posprzątania wszystkich rzeczy z piwnicy, garażu, strychu czy ogrodu. Wśród wyposażenia tych pomieszczeń najczęściej znajdują się sprzęty sportowe np. rower, narty lub deska snowboardowa, ale także nieużywane przedmioty o wysokiej wartości sentymentalnej. Wszystkie pomieszczenia gospodarcze zostaną wyczyszczone, a wartościowe przedmioty przywiezione– z naszą firmą, można zabrać je ze sobą w każde miejsce w Polsce!

Usługi przeprowadzkowe ze sprzątaniem w Kobierzycach – nowość na rynku!

Nasza firma jako jedna z nielicznych oferuje usługę sprzątania pomieszczeń. Po wyprowadzce ze starego miejsca doprowadzamy je do nienagannej czystości np. na przyjazd nowych lokatorów. Sprzątamy także bałagan powstały wskutek przenoszenia rzeczy do nowego mieszkania, domu czy biura. Dzięki temu nasi klienci, zamiast prac porządkowych, mogą od razu zająć się rozpakowywaniem, a nawet odpoczynkiem. 

Wiemy, że zmiana miejsca zamieszkania lub przeniesienie biura wiąże się często z wysokimi kosztami. Dlatego w trosce o naszych klientów wprowadziliśmy tę dodatkową usługę. Oferując przeprowadzki na najwyższym poziomie, chcieliśmy zapewnić także oszczędność czasu i pieniędzy. Nie trzeba organizować pracy dwóch ekip. Wszystko bierzemy na siebie!

sprzątanie mieszkań Kobierzyce
przewóz mebli Kobierzyce

Postaw na sprawny i bezpieczny przewóz mebli w Kobierzycach!

Wsparcie profesjonalnej firmy podczas przeprowadzki to podstawa, aby przebiegła ona szybko, bezpiecznie i zupełnie bez zmartwień. Zajmujemy się wszystkim od A do Z. Jedyne co trzeba zrobić to określić dokładny adres w Kobierzycach i docelową lokalizację przeprowadzki. 

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszym klientów i staramy się, aby przeprowadzka była emocjonującym przeżyciem, a nie przykrym obowiązkiem. Dlatego przed wyprowadzką dostarczamy kartony, aby nasi klienci mogli wcześniej spakować małe rzeczy i przygotować się do wielkiego dnia. Całe wyposażenie mieszkania umieszczamy w stabilnej pozycji w jednym z naszych pojazdów. Nie trzeba obawiać się, że podczas transportu coś zostanie uszkodzone. Gwarantujemy bezpieczny dowóz wszystkich powierzonych nam przedmiotów. 

WSZYSTKIE USŁUGI SĄ DOBIERANE INDYWIDUALNIE DO POTRZEB I OCZEKIWAŃ NASZYCH KLIENTÓW.
ZADZWOŃ I POWIEDZ NAM O SWOICH PLANACH

"Klimek" Rafał Przeprowadzki
Przewozy rzeczy

ul.Kościuszki
Kąty Wrocławskie 55-080

    Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji przez Klimek Przeprowadzki za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu Regulaminu serwisu i Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204)