Tanie przeprowadzki w Świdnicy

Chyba każdy człowiek przynajmniej raz w życiu musi zmierzyć się z przeprowadzką. Zwykle bywa to czynność kojarzona negatywnie. Z firmą „Klimek” Przeprowadzki możliwa jest zmiana perspektywy! Sprawimy, że przeprowadzka okaże się łatwa i przyjemna. Mamy do zaoferowania przeprowadzki, które obejmują pakowanie, transportowanie, a nawet sprzątanie. Współpracujemy z klientami prywatnymi oraz firmami. Oferta dopasowywana jest do Państwa potrzeb, które ustalamy podczas rozmowy. Działamy na terenie Świdnicy oraz na terenie całego Dolnego Śląska.

Sprawna przeprowadzka z pakowaniem dla mieszkańców Świdnicy

Firma „Klimek” Przeprowadzki zapewnia swoim klientom kartony, w które z łatwością można zapakować część swoich rzeczy. Z doświadczenia wiemy, że te kartony są dla naszych klientów ułatwieniem, ponieważ nie trzeba wtedy zajmować się ich poszukiwaniem, tylko można od razu zająć się pakowaniem. W umówiony dzień przeprowadzki pracownicy naszej firmy w sprawny sposób zapakują wszystkie kartony oraz meble do samochodu. Nie muszą się Państwo martwić z noszeniem ciężkich przedmiotów. Równie fachowo przebiegnie wypakowanie tych rzeczy.

Profesjonalne usługi transportowe w Świdnicy

Nieuniknionym elementem każdej przeprowadzki jest transport wszystkich swoich rzeczy – mebli, ubrań, wyposażenia domowego i wielu innych przedmiotów. Nasi pracownicy bezpiecznie ułożą wszystkie kartony oraz meble. Praca przy wielu przeprowadzkach pozwoliła nam nabyć doświadczenie w logistycznym pakowaniu, więc mogą mieć Państwo pewność, że wszystkie cenne przedmioty dotrą do Państwa w nienaruszonym stanie. 

Bezpieczny przewóz mebli i  w Świdnicy z „Klimek” Przeprowadzki

Dbamy o to, aby meble były zabezpieczone w odpowiedni sposób – uniemożliwiając obicia czy zarysowania. Sprzęt AGD, delikatne przedmioty czy ważne dla Państwa pamiątki zostaną zabezpieczone w kartonach dodatkowymi wypełniaczami. Nasi specjaliści zadbają, aby przewóz mebli, sprzętu i wszystkich innych rzeczy odbył się bezpiecznie i sprawnie.

Pomoc w przeprowadzce i sprzątaniu biur w Świdnicy

W ofercie dla firm istnieje możliwość przewiezienia zamówionych wcześniej mebli lub sprzętu pracowniczego do nowego biura. Podejmujemy się również transportu materiałów budowlanych, jeśli w nowej siedzibie firmy konieczny jest remont. Staramy się w jak największym stopniu ułatwić Państwu proces zmiany lokalu, aby nie ponosili Państwo szkód spowodowanych przestojem w pracy, dlatego podejmujemy się również sprzątania biur po przeprowadzce i remoncie.

usługi sprzątające Świdnica
Sprzątanie mieszkań i biur Świdnica

Usługi sprzątające mieszkań w Świdnicy

Firma „Klimek” Przeprowadzki przygotowała dla Państwa najlepszą ofertę, która łączy w sobie pomoc przy przeprowadzce oraz sprzątanie. Pomagamy zarówno przy sprzątaniu opuszczanego lokalu, jak i przy uporządkowaniu nowego miejsca – jeśli poprzedni właściciele zostawili po sobie bałagan.

Zapraszamy do kontaktu za pomocą formularza kontaktowego w celu poznania szczegółów oferty:

Generalne sprzątanie ogrodów,  piwnic i garaży  w Świdnicy

Niestraszne nam zagracone piwnice, strychy czy garaże. Mamy swoje metody, aby pozbyć się brudu, który na pierwszy rzut oka wydaje się nie do usunięcia. Jeżeli przy lokalu znajduje się ogród, to możemy zaoferować pomoc w uporządkowaniu go. Zazwyczaj zajmujemy się wyrzuceniem z niego niepotrzebnych przedmiotów czy zniszczonych mebli, grabimy liście i wyrywamy chwasty.

sprzątanie ogrodów Świdnica
sprzątanie biur Świdnica

Sprzątanie mieszkań i biur w Świdnicy z nami nie musi być trudne

Usługa dotycząca sprzątania została przygotowana dla osób zmieniających mieszkanie oraz lokalizację biura. Dlatego zachęcamy do skorzystania z naszych usług klientów indywidualnych oraz właścicieli firm. Sprzątanie podczas przeprowadzki jest niemiłą czynnością, która tylko opóźnia radość z przebywania w nowym miejscu. Korzystając z naszej oferty, nie trzeba się martwić brudnymi zakamarkami i nie trzeba wracać do poprzedniego lokalu, aby doprowadzić go do porządku. Zajmą się tym pracownicy „Klimek” Przeprowadzki, a dzięki temu zaoszczędzą Państwo na czasie, w którym mogą Państwo zająć się sprawami firmy, zakupami do nowego mieszkania albo po prostu odpocząć.

Wywieź i zutylizuj stare i niepotrzebne rzeczy w Świdnicy

Czas przeprowadzki to zwykle czas porządków. Podczas pakowania okazuje się, ile niepotrzebnych przedmiotów było ukrytych gdzieś na dnie szuflady lub na najwyższej półce szafy. Czasem zmieniając swoje miejsce pracy czy zamieszkania, pozbywa się starych mebli. Zapewniamy, że zajmiemy się wywozem wszystkich niepotrzebnych rzeczy w Świdnicy. Zapakujemy je do samochodu i przetransportujemy je do pobliskiego PSZOK-u, w którym zostaną zutylizowane we właściwy sposób.  Zapraszamy do kontaktu!

ekologiczny wywóz i utylizacja rzeczy w Świdnicy
utylizacja starych mebli i rzeczy Świdnica

Bądź trendy i zutylizuj stare rzeczy i meble w Świdnicy

Świadomość ekologiczna w ostatnim czasie znacząco wzrosła. Utylizacja niepotrzebnych przedmiotów czy starych mebli również przyczynia się do zadbania o dobro planety. Oddając wielkogabarytowe śmieci do utylizacji, często daje się im drugie rzeczy, ponieważ niektóre elementy mogą zostać przetworzone i wykorzystane ponownie. Liczy się każde działanie dla dobra środowiska, dlatego firma „Klimek” Przeprowadzki dba o odpowiednią utylizację w Świdnicy i całym Dolnym Śląsku.

Przyjemna przeprowadzka w Świdnicy!

Z „Klimek” Przeprowadzki każda przeprowadzka jest szybka i przyjemna. Pomagamy w przeprowadzkach we Wrocławiu, sprzątaniu w Dzierżoniowie, a także wywozie gabarytów w Jaworze. Nasza firma oferuje kompleksowe usługi przeprowadzkowe na całym Dolnym Śląsku. Zachęcamy Państwa do kontaktu w celu ustalenia szczegółów i wybrania dogodnego terminu na zorganizowanie przeprowadzki.

szybkie i przyjemne przeprowadzki Świdnica

WSZYSTKIE USŁUGI SĄ DOBIERANE INDYWIDUALNIE DO POTRZEB I OCZEKIWAŃ NASZYCH KLIENTÓW.
ZADZWOŃ I POWIEDZ NAM O SWOICH PLANACH

"Klimek" Rafał Przeprowadzki
Przewozy rzeczy

ul.Kościuszki
Kąty Wrocławskie 55-080

    Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji przez Klimek Przeprowadzki za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu Regulaminu serwisu i Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204)