USŁUGI PRZEPROWADZKOWE DLA FIRM I PRYWATNIE W JELENIEJ GÓRZE

Na myśl o przeprowadzce czujesz ból głowy? Ta sterta kartonów, godziny znoszenia ich do samochodu – to wszystko może spowodować wiele stresu. Jeżeli chcesz uniknąć tego kłopotu oraz zapewnić bezpieczny i sprawny transport swoich rzeczy zaufaj doświadczeniu specjalistów. Nie ważne czy czeka Cię przeprowadzka do innego miasta lub Twoja firma zmienia lokalizację. W ramach usług przeprowadzkowych zajmujemy się przewozem mebli, wywozem i utylizacją rzeczy starych rzeczy oraz sprzątaniem i opróżnianiem mieszkań we Wrocławiu, Jeleniej Górze i na całym Dolnym Śląsku. Oferujemy kompleksową pomoc podczas przeprowadzki z Dolnego Śląska w dowolny zakątek na mapie Polski.

Wyczyścimy Twój dom, mieszkanie i biuro w Jeleniej Górze

„Klimek” Przeprowadzki współpracuje z klientami indywidualnymi oraz biznesowymi. Posprzątanie biur, mieszkań i domów to dla nas łatwizna. Niestraszne są nam nawet piwnice, strychy, garaże i ogrody, czyli często te najbardziej zabrudzone powierzchnie. Zajmujemy się sprzątaniem zarówno miejsc, które zostają opuszczane przez naszych klientów, jak i nowych lokalizacji.

Sprawny przewóz mebli i rzeczy w Jeleniej Górze

Nasza oferta wyróżnia się profesjonalnym podejściem do każdego zamówienia. Nasi Klienci mogą być spokojni o swoje przedmioty oraz meble. Zapewniamy dostarczenie ich do wyznaczonego miejsca w terminie. Jednak zanim wyruszymy w drogę, wszystko należy dobrze spakować. Nasza firma dysponuje kartonami, które umożliwią szybsze pakowanie oraz sprawniejsze ułożenie ich w pojeździe do transportu.

Bezpieczny wywóz mebli i rzeczy w Jeleniej Górze z “Klimek” Przeprowadzki

Niezwykle ważnym elementem każdej przeprowadzki jest bezpieczeństwo przenoszonych przedmiotów. Wszelki drogocenny sprzęt, rodzinne pamiątki oraz krucha zastawa obiadowa zostaną dodatkowe zabezpieczone. Posiadamy doświadczenie w przewozie starych mebli i sprzętu AGD we Wrocławiu i całym Dolnym Śląsku, dzięki temu jesteśmy w stanie przetransportować wszystkie rzeczy w stanie nienaruszonym. 

Nasze działanie ma na celu sprawienie, aby wspominali Państwo przeprowadzkę, jako nowy początek, a nie przykry obowiązek i wiążące się z nim problemy. Zadbamy o transport, gwarantując bezpieczne dostarczenie wszystkiego na miejsce. 

Utylizacja starych rzeczy w Jeleniej Górze – pożegnaj przeszłość 

Przeprowadzka stanowi zamknięcie pewnego rozdziału. Przed rozpoczęciem nowej historii, pisanej w nowym lokum, należy otoczyć się nowymi meblami, a stare wywieźć i zutylizować. W “Klimek” Przeprowadzki masz gwarancję, że przedmioty z przeszłości tj. stare meble, urządzenia, odpady wielkogabarytowe lub rzeczy zalegające w piwnicy zostaną sprawnie wywiezione i zutylizowane w ekologiczny sposób.

wywóz starych mebli i rzeczy w Jeleniej Górze
utylizacja starych mebli i rzeczy Jelenia Góra

Zutylizuj stare rzeczy i meble z domu lub biura w Jeleniej Górze!

Naszym celem jest pomoc w trakcie przeprowadzki oraz ułatwienie jej przebiegu. Wszelkie przedmioty, które uważaliście, że „kiedyś się przydadzą”, są przeszkodą, która z chęcią za Was wyeliminujemy. Pomagamy w wywiezieniu i utylizacji starych rzeczy, mebli i wszystkiego, co uważacie Państwo za zbędne w nowym mieszkaniu. Zebrane rzeczy do utylizacji wywieziemy do punktu PSZOK. Dążymy do tego, aby nasze usługi przeprowadzkowe zostały przeprowadzone w kompleksowy sposób, dlatego oferujemy szereg usług, które mają na celu pomóc w wprowadzeniu się do nowego lokum.  

Skorzystaj z usług przeprowadzkowych ze sprzątaniem w Jeleniej Górze! 

Należymy do czołówki najlepszych firm przeprowadzkowych w Jeleniej Górze i na całym Dolnym Śląsku. Ten tytuł zobowiązuje do nieustannego rozwoju, którego efektem jest poszerzanie swojej oferty.  

Oprócz przewożenia Twoich mebli i rzeczy, zapewniamy również usługę ze sprzątaniem. Ta kompleksowa usługa niewątpliwie odciąży wszystkich, którzy pragną jak najszybciej rozpocząć kolejny etap w życiu w nowym miejscu. Podczas, kiedy nasza ekipa, będzie sprzątać Wasz stare mieszkanie lub biuro, nasi klienci mogą cieszyć się nowym miejscem, odpoczywać lub rozpakowywać.  

Zyskaj dodatkowy czas, dzięki skorzystaniu z usługi przeprowadzki ze sprzątaniem w Jeleniej Górze i okolicach. 

przeprowadzki ze sprzątaniem mieszkań i domów w Jeleniej Górze
czyszczenie ogrodów jelenia góra

Sprawne sprzątanie ogrodów po przeprowadzce w Jeleniej Górze

Miejsce spotkań rodzinnych, własna oaza, hobby ogrodnicze – dawny ogród spełniał wiele funkcji i cieszył wszystkich domowników i ich gości. Teraz, podczas przeprowadzki, stanowi problem. Posprzątanie tego terenu zawsze jest ciężkie. Nie ważne czy jest on mniejszy lub bardziej rozległy. Firma „Klimek – Przeprowadzki” zajmuje się kompleksowymi usługami przeprowadzek, a także sprzątania ogrodów. W zakres naszych prac wchodzi zebranie wszelkich odpadów wielkogabarytowych i wywiezienie ich do PSZOK-u. Gwarantujemy sprawne i dokładne wykonanie usługi. 

Szybka przeprowadzka dla firm i prywatnie w Jeleniej Górze z “Klimek” Przeprowadzki

Firma „Klimek – Przeprowadzki” to gwarancja sprawnych usług przeprowadzkowych w Jeleniej Górze. Pomożemy szybko i sprawnie przenieść się do nowego miejsca na terenie całej Polski. Gwarantujemy pełne bezpieczeństwo transportowanych rzeczy. Nasze kompleksowe usługi przeprowadzki, utylizacji starych rzeczy oraz sprzątania pomogą Ci się cieszyć nowym lokum, jeszcze szybciej. 

wywóz mebli Jelenia Góra

WSZYSTKIE USŁUGI SĄ DOBIERANE INDYWIDUALNIE DO POTRZEB I OCZEKIWAŃ NASZYCH KLIENTÓW.
ZADZWOŃ I POWIEDZ NAM O SWOICH PLANACH

"Klimek" Rafał Przeprowadzki
Przewozy rzeczy

ul.Kościuszki
Kąty Wrocławskie 55-080

    Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji przez Klimek Przeprowadzki za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu Regulaminu serwisu i Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204)