Profesjonalne usługi przeprowadzkowe ze sprzątaniem we Wrocławiu

Znasz to uczucie podczas przeprowadzki, kiedy wszystko cię drażni, kiedy boisz się, że o czymś zapomniałeś, kiedy wszystko odbywa się chaotycznie? My nie znamy! I dlatego proponujemy ci pomoc. Wszyscy mamy świadomość, że przeprowadzkowy bałagan może przerosnąć każdego. „Klimek” Przeprowadzki to firma, która oferuje pomoc przy przeprowadzkach, a nawet usługę łączącą 2w1, czyli przeprowadzki ze sprzątaniem. 

przewóz rzeczy we Wrocławiu

Wywóz rzeczy i mebli Wrocław

czyszczenie i wywóz rzeczy z garaży wrocław

Czyszczenie garaży, piwnic, ogrodów Wrocław

Usługi transportowe dla klientów prywatnych i firm we Wrocławiu w “Klimek” Przeprowadzki

Nasi pracownicy wykonują swoją pracę najlepiej jak potrafią i zapewnią ci spokój ducha, zajmując się wszystkimi trudami związanymi z przeprowadzką. Zachęcamy również do skorzystania z możliwości posprzątania opuszczanego lokalu lub uporządkowaniu nowego miejsca zamieszkania. Dla naszych klientów przygotowujemy kartony, w które mogą się spakować jeszcze przed przeprowadzką. Z naszych usług mogą skorzystać osoby prywatne, ale pomagamy także w zmianie lokalizacji biur.

 

usługi transportowe we Wrocławiu
opróżnianie mieszkań i domów we Wrocławiu

Opróżnianie starych rzeczy i mebli z mieszkań i domów we Wrocławiu

Zajmujemy się przeprowadzkami mieszkaniowymi i tymi z oraz do domów wolnostojących. Mogą być Państwo spokojni o swoje meble i wyposażenie, bo wszystkie przewożone rzeczy są przez nas dokładnie zabezpieczane. Zapewniamy wniesienie i wyniesienie wszystkich przedmiotów, a jeżeli zajdzie taka potrzeba, to ustawimy jakąś rzeczy w konkretnie wyznaczonym miejscu. Chcemy jak najbardziej ułatwić Państwu przeprowadzkę i proponujemy przewóz mebli ze sklepów lub asortymentu z hurtowni czy sklepów budowlanych, a także możliwość utylizacji starych mebli we Wrocławiu.

Sprawnie zorganizowana przeprowadzka biura we Wrocławiu z “Klimek” Przeprowadzki!

Nie pozostawiamy firm samym sobie. Wiemy, że dla nich przeprowadzka może być jeszcze trudniejsza do logicznego zaplanowania. Zajmujemy się przeprowadzkami biur i przewozem całego mienia ze starego do nowego miejsca wraz z możliwością ustawienia wszystkiego według preferencji klienta. Przewozimy też nowy sprzęt i meble ze sklepu do biura to samo także dotyczy materiałów budowlanych. Gwarantujemy bezpieczne dostarczenie ładunku i odpowiadamy za wniesienie i wyniesienie wszystkich rzeczy.

usługi przeprowadzkowe we Wrocławiu
usługi transportowe ze sprzątaniem Wrocław

 Kompleksowe usługi transportowe ze sprzątaniem we Wrocławiu w “Klimek” Przeprowadzki

Sama przeprowadzka jest kłopotliwym przedsięwzięciem, a co dopiero gdy chodzi o sprzątanie. Nasza firma zdecydowała się na usługę łączącą te dwie czynności, aby zagwarantować klientom pełen komfort. Możemy pochwalić się doświadczeniem, specjalistami w swoich fachu i odpowiednim sprzętem. Sprawnie uporamy się z bałaganem po remoncie. Posprzątamy domy, mieszkania, jaki i biura firmowe. Zajmiemy się nawet najdrobniejszymi szczegółami, takimi jak mycie okien i pranie dywanów czy wykładzin. Nasze usługi nie ograniczają się do mieszkań i biur. Na prośbę naszych klientów jesteśmy w stanie także zająć się sprzątaniem ogrodów we Wrocławiu.

Potrzebujesz pomocy w przeprowadzce i opróżnieniu mieszkania, domu, a nawet biura we Wrocławiu?

Nie daj się pochłonąć przeprowadzkowemu chaosowi i oddaj sprawę w ręce specjalistów. Skontaktuj się z nami, aby ustalić szczegóły.

przeprowadzki biur we Wrocławiu

WSZYSTKIE USŁUGI SĄ DOBIERANE INDYWIDUALNIE DO POTRZEB I OCZEKIWAŃ NASZYCH KLIENTÓW.
ZADZWOŃ I POWIEDZ NAM O SWOICH PLANACH

"Klimek" Rafał Przeprowadzki
Przewozy rzeczy

ul.Kościuszki
Kąty Wrocławskie 55-080

    Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji przez Klimek Przeprowadzki za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu Regulaminu serwisu i Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204)