Klimek przeprowadzki – przewóz rzeczy i mebli we Wrocławiu

Przeprowadzka czy też zmiana lokum biura firmy niosą ze sobą potrzebę przetransportowania wszystkich rzeczy, które znajdowały się w starym miejscu. Niestety często taki przewóz wymaga logistycznego zaplanowania, poświęcenia swojego czasu, a niejednokrotnie też tracenia nerwów. Nie każdy dysponuje samochodem, którym mógłby kursować między miejscem A i B, dlatego przeprowadzka wzbudza w wielu osobach negatywne emocje. Z myślą o takich osobach oferujemy szereg usług transportowych związanych z przewozem rzeczy i opróżnianiem mieszkań we Wrocławiu.

Pomoc w transporcie mebli we Wrocławiu

„Klimek” Przeprowadzki zapewnia pomoc klientom indywidualnym oraz firmom. Przewozimy właściwie wszystko – meble, kartony, sprzęt biurowy. Podejmujemy się małych, jak i dużych przeprowadzek, które wymagają dokładnego zaplanowania. Gwarantujemy też ustawienie wszystkich rzeczy na nowej powierzchni wedle życzenia klienta. Nasza firma chce w jak największym stopniu ułatwić Państwu przeprowadzkę, bo dla nas to nic trudnego. Jesteśmy specjalistami w tym, co robimy i daje nam to satysfakcję!

Jak przebiega transport mebli i rzeczy we Wrocławiu w Klimek Przeprowadzki?

Pierwszym krokiem do skorzystania z naszej pomocy jest skontaktowanie się z firmą i przedstawienie swojej sytuacji. Nasi specjaliści muszą wiedzieć, czy będą przewozić meble, kartony, a może drogi sprzęt biurowy, który wymaga dodatkowego zabezpieczenia. Ważna jest też informacja o ilości przewożonych rzeczy. Po ustaleniu wszystkich szczegółów i terminu usługi, nasi specjaliści przyjadą w wyznaczony dzień i odbiorą od Państwa meble i kartony.

Kompleksowa pomoc w przewiezieniu mebli we Wrocławiu

Działamy od początku do końca, a oznacza to, że sami wynosimy wszystko z mieszkania, pakujemy do samochodu, transportujemy i zostawiamy przewiezione rzeczy w nowym miejscu. Nasza ekipa przeprowadzkowa dba o to, aby wszystkie rzeczy zostały przetransportowane w bezpieczny i możliwie najszybszy sposób. Dodatkową opcją jest zamówienie usługi, która łączy przewóz wyposażenia ze sprzątaniem mieszkań– zarówno starego, jak i nowego miejsca, co zapewnia pełen komfort klientowi. Ponadto nasze usługi nie ograniczają się do przewozu mebli i sprzątania mieszkań, nasza firma również oferuje pomoc w sprzątaniu piwnic we Wrocławiu. Dodatkowo „Klimek” Przeprowadzki proponuje swoim klientom kartony, w które mogą się spakować i przygotować do wywozu rzeczy. Skorzystanie z tej oferty zależy od Państwa decyzji. 

 Wywóz  i utylizacja niepotrzebnych starych mebli oraz starych rzeczy we Wrocławiu

Podczas przeprowadzki często okazuje się, że mamy masę niepotrzebnych i tylko zajmujących miejsce przedmiotów, a stare meble zostaną wkrótce zastąpione przez nowe. Dla niektórych problemem może okazać się, co z nimi zrobić. Z pomocą przychodzi firma „Klimek” Przeprowadzki! W naszej ofercie istnieje możliwość utylizacji starych rzeczy i mebli. Przypominamy, że nie wolno wyrzucać do śmieci niepotrzebnych przedmiotów (a szczególnie tych o dużych gabarytach oraz RTV AGD). 

utylizacja starych mebli i rzeczy Wrocław
transport mebli we Wrocławiu

Zainteresowany utylizacją lub wywozem starych mebli lub rzeczy we Wrocławiu? Zadzwoń!

Jeżeli są Państwo zainteresowani pomocą firmy „Klimek” Przeprowadzki prosimy o kontakt telefoniczny lub o wypełnienie formularza, który jest dostępny na naszej stronie internetowej. Podchodzimy indywidualnie do każdego klienta, dlatego tak ważna jest rozmowa i uzgodnienie wszystkich szczegółów. Dopiero wtedy też podamy przewidywaną cenę usługi. Zachęcamy do skorzystania z najlepszej oferty we Wrocławiu!

WSZYSTKIE USŁUGI SĄ DOBIERANE INDYWIDUALNIE DO POTRZEB I OCZEKIWAŃ NASZYCH KLIENTÓW.
ZADZWOŃ I POWIEDZ NAM O SWOICH PLANACH

"Klimek" Rafał Przeprowadzki
Przewozy rzeczy

ul.Kościuszki
Kąty Wrocławskie 55-080

    Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji przez Klimek Przeprowadzki za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu Regulaminu serwisu i Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204)